dsmart
Google+
D-SMART Dsmart İnternet Kampanyaları

Dsmart + İnternet Kampanyaları

Dsmart Tv içerikleri ve Dsmart internet hizmetini çok uygun kampanyalı fiyatlarla hemen abone olabilirsiniz. Sinema, Spor, Belgesel, Çocuk, Yaşam kanallarıyla dolu dolu tv içerikleri ve limitsiz fiber adsl internet seçenekleri ile hem ekonomik fiyatlarla hemde hiçbir platformda bulamayacağınız Dsmart tv yayınlarıyla spordan sinemaya aradığınız herşeyi bulacaksınız. Dsmart müşteri hizmetleri temsilcilerimizden kampanyalar hakkında detaylı bilgi alıp, üyeliğinizi daha sağlıklı bilgilerle sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz kurulum ve aktivasyon işlemlerinizi hızlandırarak dilediğiniz gün Dsmart kurulumunu gerçekleştirmektedir.
d-smart--fiber-internet-kampanyalari
D-Smart + Fiber İnternet Kampanyaları
Dsmart ve fiber internet kampanyalarından sinema, spor, hd, hd+ cihazlarla çok avantajlı Dsmart üyelik fırsatı. Üstelik 2 ay spor paketi hediye.
d-smart--adsl-internet-kampanyalari
D-Smart + ADSL internet Kampanyaları
Dsmart sinema yada spor paketi, belgesel kanalları, yüzlerce tv kanalı ve adsl limitsiz internet ayda 59 tl den başlayan fiyatlarla.
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.smart.dturk.com.tr D-SMART Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır