dsmart
Google+
D-SMART Dsmart İnternet Dsmart Yalın İnternet Kampanyaları

Dsmart Yalın İnternet Kampanyaları

Dsmart üye ol

 

Dsmart Yalın internet ile telefon hattına ihtiyaç duymadan internete erişebileceğiniz Dsmart internet hizmetidir. İnternet aboneliği açtırmak için evinizde sabit telefon kullanmanızı gerek kalmıyor. Sabit telefon hattı olmadan Dsmart Yalın internet ile 15 tl yerine 10 TL ödeyerek yalın internet aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

 

Dsmart Yalın internetin ADSL aboneliğinden farkı nedir?

ADSL üyeliği ile beraber sabit telefon kullanmak zorunludur. Dsmart Yalın internet servisi, DSL genisbant hizmeti ile Sabit telefon hizmeti arasındaki bağlantıyı kaldıran bir servistir. Yani, Dsmart Yalın internette evinizde sabit bir telefon olması zorunlu değildir. Böylece, telefon hattına ücret ödemeden, sadece Dsmart yalın internet aylık erişim ücreti ödeyerek internet hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 

 Dsmart Yalın internet ile hangi baglantı çeşitleri sunulmaktadır

Dsmart'ın tüm paketleri yalın internet olarak alınabilmektedir. 
 

 Dsmart Yalın interneti farklı bir adrese taşıyabilirmiyim?

Nakil işlemleriniz için D-Smart çağrı merkezine başvuruda bulunabilirsiniz.Gerekli işlemler gerçekleştirildikten sonra, önceden yararlandığınız kampanya veya diğer ürünler varsa, aynı şekilde yararlanmaya devam edersiniz.
 
 

 

 

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Dsmart Yalın İnternet Kampanyaları ile ilgili yorum yapın.

YORUM YAPIN
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.smart.dturk.com.tr D-SMART Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır