dsmart
Google+
D-SMART Dsmart Kampanyaları Dsmart Değiştir Kampanyası ile HD izleyin

Dsmart Değiştir Kampanyası ile HD izleyin

Dsmart Değiştir kampanyasında eski uydu alıcınızı 240 TL'ye sayıyoruz. Dsmart HD cihaz ile görüntüleri çok daha net ve canlı izleyeceksiniz.
dsmart üye ol

 

Eski uydu alıcınız ne durumda olursa olsun getirin, 240 TL indirimle Dsmart HD keyfini yaşamaya başlayın! D-Smart’ın 5 kat net görüntü kalitesi sunan 51'i HD, toplam 500 eğlenceli kanalı ile televizyon izleme keyfiniz değişecek. Hemen D-Smart üyesi olun, daha fazlasını izleyin.

 

 

 

Eski Uydu Alıcınızı Getirin, HD'ye geçin
dsmart hd cihazHD CİHAZ
dsmart hd plus cihazHD+ CİHAZ
 
 
GİRİŞ
DİZİ
SİNEMA
SPOR
SUPER
MEGA
Kampanyalı Fiyatı
-
-
₺ 25
₺ 40
₺ 50
₺ 60
Taahhütlü Liste Fiyatı
-
 
₺ 35
₺ 50
₺ 60
₺ 70
Peşin Fiyatı
₺ 340
 
-
-
-
-
 
 
GİRİŞ
DİZİ
SİNEMA
SPOR
SUPER
MEGA
Kampanyalı Fiyatı
-
-
₺ 35
₺ 50
₺ 60
₺ 70
Taahhütlü Liste Fiyatı
-
-
₺ 45
₺ 60
₺ 70
₺ 80
Peşin Fiyatı
₺ 540
-
-
-
-
-
 

 

DSMART DEĞİŞTİR KAMPANYASI DETAYLARI

 

Dsmart Değiştir Kampanyasına Nasıl Üye Olurum?

Web sitemiz üzerinden hızlı iletişim formuna isim ve telefon numaranızı yazın müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere 5 dakika içerisinde geri dönüş yaparak izlemek istediğiniz paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilendirerek kurulum ve aktivasyon işlemlerinizi hızlandırarak dilediğiniz gün içinde dsmart keyfini yaşamanızı sağlayacaktır.
Aklınızdaki tüm soruların cevabı için müşteri hizmetleri temsilcilerimizi 0850 480 33 66 nolu kampanya bilgi hattımızdan arayarak öğrenebilirsiniz. 
 

Dsmart Değiştir Kampanyası Koşulları Nelerdir?

Dsmart eski uydu uydu alıcısı değiştir kampanyasından yararlanmak için mevcut uydu alıcısının D-Smart bayilerine teslim edilmesi gerekmektedir. Bu kampanyaya avantajlı fiyatlarla peşin ve aydan aya ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Eski uydu alıcınızı getirerek HD/HD+ Sinema, Spor, Süper veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, taahhüt süreleri boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır.
Eski uydu alıcısını getirerek HD veya HD+ Giriş Paketini 24 ay peşin ödemeli olarak alan aboneler, aşağıdaki 3 hediyeden birini seçebileceklerdir.
•         24 ay boyunca tüm sinema kanalları açık
•         24 ay boyunca blu sinema paketi ücretsiz
•         24 ay boyunca Xtra paketi ücretsiz

 

Hediye tercihlerinizi, üyelik esnasında belirtebilirsiniz.
 

Dsmart Değiştir Kampanyası için Taahhüt vermem gerekiyor mu?

Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.
 
 

Dsmart Yasal Uyarı

Dsmart değiştir kampanyası 30 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir. Eski uydu alıcısını getirerek HD veya HD+ Giriş Paketini 24 ay peşin ödemeli olarak alan  tüketicilere, tercihlerine göre 24 ay boyunca Sinema kanalları açılacak yada Blu Sinema Paketi veya Xtra Paketi ücretsiz olarak sunulacaktır. Eski uydu alıcısını getirerek HD veya HD+ Sinema Paketi, Spor, Super veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan tüketicilere taahhüt süreleri boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Peşin ödemeli modelde iç kurulum bedeli tüketiciden ayrıca tahsil edilecektir. Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eğer dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Abone herhangi bir sebeple teslim etmiş olduğu kullanılmış uydu alıcısının iadesini talep edemez.
 
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Dsmart Değiştir Kampanyası ile HD izleyin ile ilgili yorum yapın.

YORUM YAPIN
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.smart.dturk.com.tr D-SMART Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır