dsmart
Google+
D-SMART Dsmart Kampanyaları Dsmart HD Yan Oda Kampanyası

Dsmart HD Yan Oda Kampanyası

Dsmart üyeliğinizdeki tüm yayınları Dsmart HD yan oda kampanyası ile ayda sadece 15 tl ye izleyebileceksiniz. Siz futbol maçlarını takip ederken yan oda da film keyfi devam etsin.
dsmart üye ol

Dsmart ana üyeliğinizdeki tüm kanalları Dsmart HD kalitesiyle diğer odanızda izleme avantajını yakalayın.

 

DSMART YAN ODA KAMPANYASI DETAYLARI

 

Dsmart Yan Oda Kampanyasına Nasıl Üye Olurum?

Web sitemiz üzerinden hızlı iletişim formuna isim ve telefon numaranızı yazın müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere 5 dakika içerisinde geri dönüş yaparak yan oda kampanyası hakkında detaylı bilgilendirecektir. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz kurulum ve aktivasyon işlemlerinizi hızlandırarak dilediğiniz gün içinde dsmart yan oda keyfini yaşamanızı sağlayacaktır.
Aklınızdaki tüm soruların cevabı için müşteri hizmetleri temsilcilerimizi 0850 480 33 66 nolu kampanya bilgi hattımızdan arayarak öğrenebilirsiniz. 

 

Dsmart Yan Oda kampanya koşulları nedir?

 

Yan oda kampanyası kapsamında. yan oda üyeliği ana üyelik paketi ile aynı paket üzerinden; ana üyelik paketi SD ise aylık 10 TL, HD ise 15 TL, HD+ ise 25 TL olarak faturalanacaktır. Dsmart yan oda aboneliği ana üyelik ile aynı paket ve kutu tipinde tanımlanır. Ana üyeliğinizden farklı bir paket veya kutu yan oda kampanyası ile alınamaz. Ana üyeliğe bir Dsmart yan oda üyeliği tanımlanabilir.

 

Dsmart Yan Oda Taahhüt bozma bedeli nasıl hesaplanır?

 

24 aylık taahhüt süresinden önce üyeliğin iptal edilmesi durumunda, verilen avantajlar ve mülkiyeti muhafaza kaydıyla teslim edilen uydu alıcısının iade edilmesi gerekmektedir.

 

Dsmart Yan Oda Kampanyası kurulum bedeli nekadar?

 

Dsmart yan oda aboneliği iç kurulum bedeli tek ödeme 20 TL ya da 24 ay boyunca ayda 1 TL olarak faturalanır.

 

Dsmart Yan Oda Yasal Uyarı

 

Dsmart yan oda kampanyası 24 ay taahhütle yan oda aboneliği yapılması durumunda geçerli olur. Kampanya kapsamında yan oda üyeliği ana üyelik paketi ile aynı paket üzerinden; ana üyelik paketi SD ise aylık 10 TL, HD ise 15 TL, HD+ ise 25 TL olarak faturalanacaktır. Aktivasyon bedeli alınmaz. D-Smart iç kurulum bedeli, yan oda üyeliği için tek ödemede 20 TL ya da 24 ay boyunca ayda 1 TL olarak faturalanır. Dış kurulum tüketicinindir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. D-Smart’ın kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 
 

 

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Dsmart HD Yan Oda Kampanyası ile ilgili yorum yapın.

YORUM YAPIN
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.smart.dturk.com.tr D-SMART Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır