dsmart
Google+
D-SMART Dsmart Kampanyaları Dsmart Sinema Fiber İnternet 49 TL Dsmart Blue

Dsmart Sinema Fiber İnternet 49 TL Dsmart Blue

Dsmart sinema limitsiz fiber internet sabit fiyat garantisi ile 49 tl. cepten, tabletten, bilgisayardan Dsmart Blu sinema keyfi.
dsmart üye ol

Dsmart limitsiz fiber yada adsl internet sabit fiyat garantisi ile ayda sadece 49 TL. Üstelik 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz Blu Sinema paketiyle birlikte!

 

 

FİBER
Blue Sinema
Blue Spor
10 Mbps'e kadar Limitsiz (50 GB)
₺ 49
₺ 59
25 Mbps'e kadar Limitsiz (75 GB)
₺ 57
₺ 67
20 Mbps'e kadar Limitsiz (75 GB AKN)
₺ 57
₺ 67
 
ADSL
Blue Sinema
Blue Spor
8 Mbps'e kadar Limitsiz (50 GB AKN))
₺ 49
₺ 59
8 Mbps'e kadar Limitsiz (100 GB)
₺ 83
₺ 93
16 Mbps'e kadar (50 GB AKN)
₺ 54
₺ 64
16 Mbps'e kadar (75 GB AKN)
₺ 57
₺ 67
16 Mbps'e kadar (100 GB AKN)
₺ 85
₺ 95
 

DSMART BLUE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI

 

Dsmart Blue internet Kampanyasına Nasıl Üye Olurum?

Web sitemiz üzerinden hızlı iletişim formuna isim ve telefon numaranızı yazın müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere 5 dakika içerisinde geri dönüş yaparak izlemek istediğiniz paketler ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilendirecektir. Kurulum ve aktivasyon işlemlerinizi hızlandırıp, dilediğiniz gün içinde dsmart keyfini yaşamanızı sağlıyoruz.
Aklınızdaki tüm soruların cevabı için müşteri hizmetleri temsilcilerimizi 0850 480 33 66 nolu kampanya bilgi hattımızdan arayarak öğrenebilirsiniz. 
 

Dsmart Blue Nedir?

D-Smart BLU; her an, her yerden tv keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile televizyon ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone, Android ve Windows 8 cihazlar üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam ve erotik gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.
 

Dsmart Blue hangi mobil cihazlarda kullanılır?

D-Smart BLU servisi mobil olarak laptop, iPad, iPhone, Windows8 ya da Android cihazları üzerinden kullanabilir. (D-Smart BLU IOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 4.0 ve üzeri IOS versiyonuna sahip olması gerekmektedir.)
 

Dsmart Blue Kampanyasının avantajı nedir?

• Ekonomik D-Smart Limitsiz İnternet tarifeleri.
• 24 ay boyunca Blu Sinema ve Spor paketleri ile heryerde D-Smart Keyfi!
• 24 ay boyunca sabit fiyat.
• 36 TL İnternet aktivasyonu ücretsiz.
• En yaygın fiber ağı üzerinden fiber hızlar.
• Taahhütüm var diyenlere. Diğer İnternet Servis Sağlayıcılardan internetini iptal ederek gelen ve limitsiz İnternet tariflerine başvuran, yeni abonelerin diğer operatöre ödeyecekleri taahhüt bozma bedelinin en fazla 120 TL' ye(24 ay*5TL indirim olacak şekilde) kadarı indirim olarak karşılanıyor. 
 

Dsmart Blue Kampanya Koşulları

Dsmart internet Blue kampanyası 24 ay taahhütlü olup 11 Haziran – 30 Eylül 2014 tarihlerinde ve sadece yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon kampanya kapsamında hediyedir. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında fiyat olarak yüksek tarifelerden düşük tarifelere geçilemez. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Modem mülkiyeti D-Smart'a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 gün içerisinde iade etmek, aksi halde cari bedeli kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ve eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ödemekle yükümlüdür. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifleri bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediydir. Yalın İnternet istenmesi durumunda 24 ay boyunca 15 TL yerine 10 TL faturaya eklenecektir. “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise,sınırsız tarifelere geçişlerde geçerli olmak üzere ödemiş olduğunuz taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, 24 ay boyunca faturalarınıza 5 TL indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.
 
 
 

25 Mbps'e kadar ve 10 Mbps'e kadar internet paketlerinin AKN değerleri nedir?

25 Mbps’e kadar sınırsız Dsmart fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. 10 Mbps’e kadar sınırsız Dsmart fiber İnternet download/indirme AKN’si 50 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir Ay içinde belirtilen AKN sınırları aşıldığında her iki tarife için download/indirme hızı 3 Mbps, upload/yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.
 
 

Belirtilen ücretler dışında ekstra bir ödeme varmı?

Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart İnternet faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 

Taahhüt bozma bedeli nasıl hesaplanır?

Taahhüt süresi içerisinde Dsmart üyeliğinizin iptali halinde, dsmart blue internet kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarı tarafınıza faturalandırılır. Yada taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar tahsil edilecektir.

 

YORUMLAR
Henüz yorum yapılmadı.
İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN
Dsmart Sinema Fiber İnternet 49 TL Dsmart Blue ile ilgili yorum yapın.

YORUM YAPIN
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 www.smart.dturk.com.tr D-SMART Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır